slider1 slider2 slider3 slider4

Kurtyna diodowa FlexLED dzięki unikalnej technologii jest najbardziej elastyczną kurtyną wideo. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno do zewnętrznych scen na imprezach plenerowych jak i do wewnątrz: w studiach telewizyjnych, salach balowych i klubów. W porównaniu do innych kurtyn dostępnych na rynku jest bardzo lekka i możliwa do instalacji na bardzo wiele sposobów. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia projektanta.

Nasze realizację obsługujemy zarówno na konwencjonalnym systemach nagłośnieniowych jak i dużych systemach liniowych.

To profesjonalny wzmacniacz mocy, który spełnia najwyższe wymagania związane z obsługą tras koncertowych, imprez masowych oraz stałych instalacji. K10 wyposażono w wyświetlacz LCD, z funkcją zapamiętywania spersonalizowanych ustawień. Opcjonalnie dostępny jest DSP, który pozwala na bezpośrednią obróbkę dźwięku w najwyższej jakości.

American DJ QUAD GEM DMX to 4 głowicowy LED Moonflower efekt z ostrym czerwonym, zielonym i niebieskim oraz białym światłem. Dzięki technologii LED i specjalnym soczewkom wyświetla promienie, niemożliwe do pokazania przy użyciu tradycyjnych żarówek halogenowych.

Oferta weselna

Chcesz aby goście zapamiętali twoje wesele na lata ???

  • Zamów wystrój multimedialny w bardzo trakcyjnej cenie.
  • Oferujemy Państwu kompleksowe wystroje multimedialne nie odbiegające od realizacji telewizyjnych w bardzo atrakcyjnej cenie.
  • Możliwość wykonania wcześniejszej wizualizacji 3d wystroju.
  • Spraw aby twoje wydarzenie było unikatowe.

 

Więcej informacji:

www.iammusic.pl
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.     
tel. 507083294

 

Oferta weselna

Oferta weselna

Oferta weselna

Oferta weselna