slider1 slider2 slider3 slider4

Kurtyna diodowa FlexLED dzięki unikalnej technologii jest najbardziej elastyczną kurtyną wideo. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno do zewnętrznych scen na imprezach plenerowych jak i do wewnątrz: w studiach telewizyjnych, salach balowych i klubów. W porównaniu do innych kurtyn dostępnych na rynku jest bardzo lekka i możliwa do instalacji na bardzo wiele sposobów. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia projektanta.

Nasze realizację obsługujemy zarówno na konwencjonalnym systemach nagłośnieniowych jak i dużych systemach liniowych.

To profesjonalny wzmacniacz mocy, który spełnia najwyższe wymagania związane z obsługą tras koncertowych, imprez masowych oraz stałych instalacji. K10 wyposażono w wyświetlacz LCD, z funkcją zapamiętywania spersonalizowanych ustawień. Opcjonalnie dostępny jest DSP, który pozwala na bezpośrednią obróbkę dźwięku w najwyższej jakości.

American DJ QUAD GEM DMX to 4 głowicowy LED Moonflower efekt z ostrym czerwonym, zielonym i niebieskim oraz białym światłem. Dzięki technologii LED i specjalnym soczewkom wyświetla promienie, niemożliwe do pokazania przy użyciu tradycyjnych żarówek halogenowych.

O firmie

Firma „I am Music” powstała w 2008 roku. Projekt ten jest uwieńczeniem wieloletniej działalności jej założycieli na rynku.

Początkowo zajmowaliśmy się organizacją imprez. Jednak wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów zbudowaliśmy zaplecze techniczne firmy a co za tym idzie rozszerzyliśmy działalność o kompleksową obsługę techniczną imprez masowych, eventów, bankietów, konferencji itp.

Dzięki doświadczeniom związanym z organizacją imprez na „własną rękę” poznaliśmy rynek z perspektywy organizatora. Dlatego domeną naszej firmy jest zadowolenie klienta. Każde wydarzenie realizowane przez naszą firmę jest wykonywane z należytą pasją i zaangażowaniem. Sprzęt jaki wykorzystujemy do realizacji jest zawsze najwyższej jakości niezależnie czy jest to małe przedsięwzięcie czy też duża impreza masowa. Nasze zaplecze techniczne nieustanie rozwija się tak aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Doświadczenie związane z produkcją eventów nauczyło nas że poziom imprezy nie jest zależny od budżetu ale od włożonej pracy oraz wizji organizatora.