slider1 slider2 slider3 slider4

Kurtyna diodowa FlexLED dzięki unikalnej technologii jest najbardziej elastyczną kurtyną wideo. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno do zewnętrznych scen na imprezach plenerowych jak i do wewnątrz: w studiach telewizyjnych, salach balowych i klubów. W porównaniu do innych kurtyn dostępnych na rynku jest bardzo lekka i możliwa do instalacji na bardzo wiele sposobów. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia projektanta.

Nasze realizację obsługujemy zarówno na konwencjonalnym systemach nagłośnieniowych jak i dużych systemach liniowych.

To profesjonalny wzmacniacz mocy, który spełnia najwyższe wymagania związane z obsługą tras koncertowych, imprez masowych oraz stałych instalacji. K10 wyposażono w wyświetlacz LCD, z funkcją zapamiętywania spersonalizowanych ustawień. Opcjonalnie dostępny jest DSP, który pozwala na bezpośrednią obróbkę dźwięku w najwyższej jakości.

American DJ QUAD GEM DMX to 4 głowicowy LED Moonflower efekt z ostrym czerwonym, zielonym i niebieskim oraz białym światłem. Dzięki technologii LED i specjalnym soczewkom wyświetla promienie, niemożliwe do pokazania przy użyciu tradycyjnych żarówek halogenowych.

Realizacje

 
Array

Dni Kultury Studenckiej - Platforma KUL

 

Array

Sylwester 2011

 

Array

Niedźwiadki 2012


Array

Eastern Connection 2010

 

Array

Dance With Me Open Air 2012 - Okuninka

Dance With Me Open Air – To festiwal muzyki elektronicznej z tradycjami. Tym razem zorganizowany jednak po raz pierwszy w Okunince nad jeziorem Białym [VIDEO].

 

 

Array

Dożynki Gminne w Kąkolewnicy

Dożynki Gminne w Kąkolewnicy była zorganizowany pierwszy raz na nowo otwartym stadionie przy świeżo przebudowanym Gminnym Ośrodku Kultury. Oczywiście nie mogło zabraknąć scenografii multimedialnej zaprojektowanej przez naszą firmę. Zachęcamy do obejrzenia filmiku [VIDEO].

Array

Uroczysta Gala W LHS w hotelu Artis

Uroczysta Gala W LHS w hotelu Artis. Również ze scenografią wykonaną przy użyciu technologii Led Flex [VIDEO].

 

 

Array

Święto Kwitnącej Truskawki w Turowie

Święto Kwitnącej Truskawki w Turowie idealnie pokazuje że niezależnie od rozmachu imprezy zawsze warto użyć technologi najwyższej jakości [VIDEO].

Array

Uroczysta Gala Akcji Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie

Zakończenie pierwszej ogólnopolskiej akcji Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie. Scenografia przygotowana na podstawie projektu wykonanego również przez naszą firmę. Gratulacje dla wszystkich laureatów [VIDEO].

Array

Wykład pro-zdrowotny Konrada Gacy

Wykład pro-zdrowotny Konrada Gacy Prezesa Stowarzyszenia Walki z Otyłością Fatkillers.

Array

4 Urodziny Klubu Gramofon 

4 Urodziny Klubu Gramofon z Kurtyną Led Flex. Bardzo szybka zmiana wyglądu lokalu [VIDEO].