slider1 slider2 slider3 slider4

Kurtyna diodowa FlexLED dzięki unikalnej technologii jest najbardziej elastyczną kurtyną wideo. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno do zewnętrznych scen na imprezach plenerowych jak i do wewnątrz: w studiach telewizyjnych, salach balowych i klubów. W porównaniu do innych kurtyn dostępnych na rynku jest bardzo lekka i możliwa do instalacji na bardzo wiele sposobów. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia projektanta.

Nasze realizację obsługujemy zarówno na konwencjonalnym systemach nagłośnieniowych jak i dużych systemach liniowych.

To profesjonalny wzmacniacz mocy, który spełnia najwyższe wymagania związane z obsługą tras koncertowych, imprez masowych oraz stałych instalacji. K10 wyposażono w wyświetlacz LCD, z funkcją zapamiętywania spersonalizowanych ustawień. Opcjonalnie dostępny jest DSP, który pozwala na bezpośrednią obróbkę dźwięku w najwyższej jakości.

American DJ QUAD GEM DMX to 4 głowicowy LED Moonflower efekt z ostrym czerwonym, zielonym i niebieskim oraz białym światłem. Dzięki technologii LED i specjalnym soczewkom wyświetla promienie, niemożliwe do pokazania przy użyciu tradycyjnych żarówek halogenowych.

Kratownice

 

Dysponujemy:

  • bardzo dużą ilością konstrukcji scenicznych w systemach quatro oraz trio;
  • scenami od małych mobilnych scen po pełnowymiarowe sceny 12 X 10 m;
  • stoiskami handlowymi nawet do 8x3x3 m oraz kratownicami kołowymi.

Istnieje także możliwość łączenia kratownic tak aby stworzyć konstrukcje na życzenie klienta.


Kratownice

  Kratownice Kratownice

 

 

 

 

 

 

 

Kratownice

 Kratownice